Dzień Przedszkolaka Kubusie

• Sep
    2023
W dniu 20.09.2023 w grupie „Kubusiów” odbywały się zabawy z okazji „Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka”.
Dzieci bawiły się przy znanych dziecięcych przebojach. Było dużo radości i śmiechu, musiały pokonywać przeróżne trudności w tańcach z balonami. Malowały na balonach mazakami i ozdabiały je według własnych pomysłów. Potem w ogrodzie brały udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną oraz miały zorganizowane zawody sportowe ze sztafetą. Pokonywały przeszkody i wykonywała zadania ruchowe ćwicząc zwinność, szybkość i zręczność, jak również zdobywały umiejętność radzenia sobie z emocjami związanymi z porażką oraz wygraną. Na koniec otrzymały medale super przedszkolaków, aby uczcić ich święto.